Hakkımızda

Hakkımızda

    Naturel Grup 2001 yılında Ankara’da kurulmuş ve o tarihten bu yana üretim ve dış ticaret faaliyetleri gösteren konusunda uzman bir ambalaj firmasıdır.

      Naturel olarak doğal kaynaklı kozmetik ürünleri için plastik ambalaj ve en doğal ambalaj materyali olan cam ile buluşturarak müşterilerimize her zaman en üstün kaliteyi sunmayı amaçlıyoruz.

     Kuruluşundan bu yana kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti esasını hedef alan firmamız "Özel Marka / Private Label" olarak tabir edilen fason üretim şekliyle birçok kozmetik firmasına kendi markaları ile ürün sahibi olma şansı vermiştir.  Özel Marka adından da anlaşılacağı gibi üretici bir firmanın müşterinin istediği marka, ambalaj, dizayn ve içerik ile müşteri adına ürün üretmesi prosedürü olarak tanımlanır. Yüzlerce referans ürün ve ambalaj formu ile herkesin sahip olabileceği kendi ürünleri olmasına olanak tanıyan bu sistem ile birçok firmaya kozmetik pazarında varolma fırsatı vermekten her zaman gurur duyan Naturel Kozmetik giderek büyüyen tesis ve ürün gamı ile hep daha iyiyi sunmayı en büyük hedef olarak belirlemiştir. 

  üyesidir.